Kaskokindlustus

Kohustuslik liikluskindlustus hüvitab kahju, mille oled tekitanud teistele liiklejatele. Sinu enda autoga juhtunut liikluskindlustus ei korva. Selliseid õnnetusi, kus kannatada saab just Sinu sõiduk, võib aga ette tulla palju. Alates näiteks kriimust poritiival või lõhutud aknaklaasist kuni sõiduki varguse või isegi hävimiseni. Kõikide nende vastu aitab kaskokindlustus.

ERGO registreerib kuus keskmiselt 800 juhtumit, mille puhul on võimalik saada hüvitist ainult tänu kaskokindlustusele. Liiklusõnnetuses toimunud kahjud on suured, keskmiselt  2000 eurot. Sageli võtab auto taastamine kaua aega või pole üldse otstarbekas ning pärast õnnetust oledki jalamees. Kaskokindlustusega ei pea muretsema ebameeldivate sündmuste ega nendega kaasnevate ootamatute väljaminekute pärast – ERGO korvab kõik äpardused, mis võivad Sinu neljarattalise sõbraga juhtuda.

Osta

Miks sõlmida kasko leping just ERGOs?

  • Ainult ERGO kaskokindlustusega saad kaasa tasuta ERGO Asendusauto ja üleeuroopalise ERGO Autoabi.
  • ERGO kaskokindlustus on paindlik – saad valida kõige sobivama kindlustuskaitse ega pea maksma selle eest, mida Sul tegelikult vaja ei ole.
  • ERGO kahjukäsitlus on õiglane ja kvaliteetne, leides igale kliendile isikliku ja sobivaima lahenduse.
  • ERGOl on lai esinduste võrk. ERGO kontorid asuvad suuremates kaubanduskeskustes, kus igapäevaste ostude kõrval saad vastused ka oma kindlustusküsimustele.

Kõikides ERGO kontorites ja ERGO koostööpartnerite juures saad registreerida oma autoga juhtunud õnnetuse.

Mida hüvitab ERGO kaskokindlustus?

ERGO kaskokindlustuses on kolm taset. Seisukasko on mõeldud sellisele sõidukile, mis ei osale liikluses, vaid seisab parklas või garaažis. Osakasko korvab kõik levinumad sõidukiga juhtuvad õnnetused ja võimaldab valida lisakindlustusi. Täiskaskoga on kindlustatud enam-vähem kõik, mis võib autoga juhtuda.

ERGO kindlustab kuni 15 aasta vanuseid sõidukeid. Mootorrataste ja ATV'de kindlustuse vanusepiir on 10 aastat.


kindlustatud
valikuline
* NB! kehtib tavakasutuses olevale sõidu- ja pakiautole ning mootorrattale
** NB! kehtib tavakasutuses olevale sõidu- ja pakiautole

Kui sul on ERGO kaskokindlustus, siis võid olla kindel, et saad ootamatus liiklusolukorras kiiret abi. 

Tutvu toote- ja üldtingimustega.